Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)

   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Büyük ümitler bağladığınız şeylerin bir kısmından bugün iyi sonuçlar alacaksınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bir aile dostunuz sizi ziyarete gelecek. Aslında kıskanç biri değilsiniz ama yakın çevrenizden birinin başarılarını içten içe kıskanıyorsunuz. Bugün akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlış bir hamleden dolayı başınızı ağrıtan olaylara tanık olacak ve pişmanlık duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bugün özellikle iletişim, yolculuk ve bilgiye ulaşmak konularında kendinizi partnerinizin güven veren ve iş bitirici yaklaşımlarına teslim edin. Bırakın kontrol bugün onda olsun ve sizi sorunlu denilecek işlerden kurtarsın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Duygusal açıdan daha huzursuz olacaksınız. Aileyle ilgili sorunlar size yeni sorumluluklar yükleyecektir. Bu nedenle ev ve yakınlarla ilgili konulara öncelik vermeniz gerekebilir. Bu arada kendi iç dünyanıza dönmek, kişiliğinizin eksik yanları ile yüzleşmek adına çaba göstermelisiniz. Kişisel kaynaklarınızı zorlayan ortaklaşa işler ise kriz yaratacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bazı olumsuz özelliklerinizi ısrarla korumaya çalışıyorsunuz. Sizi bu inatçılığa zorlayan duygusal değerlendirmeleriniz var. Bunu kendi iç dünyanızda çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed