Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Yaptığınız seçimler, aldığınız kararlar ya da devam ettiğiniz yollar akıllı olmaktan çok uzakta duruyor olabilir. Dikkatli ilerlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (10 Eylül 2013)
Bu kadar detaycı olmamalı ve her şeyi oluruna bırakmalısınız. Aşk hayatınızda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Dikkatli olun ve ilginizi işinize veya eğitiminize yöneltin. Ailenizin sizden farklı beklentiler içerisinde olduğunu unutmayın. Gün içerisinde yaşayacağınız aksilikler karşısında sakin olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (10 Eylül 2013)
SIKINTILAR artık bitti. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. Bu, sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (10 Eylül 2013)
Kendinize özen gösterip bireysel planlarınızı makul ölçülerde revize etmek için ideal bir gün. Eğer görünmeyi tercih ederseniz, uzun vadede yolunuzu açacak olan sosyal çevreniz de sizin ve yaptıklarınızın farkına varacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Psikolojik boyutta yaşanan huzursuzluklar aşılıyor. Kararlı adımlarınızla belirlediğiniz hedeflere yakınlaşmaktasınız. Ay burcunuzda iken derin duygusal ihtiyaçlarınızı besleyecek etkilerle bir arada olacaksınız. Sezgilerinizi kullanabileceğiniz yaratıcı konularda ise çok verimli bir dönem. İş hayatında artan tempo aynı zamanda başarılı işler çıkaracağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (10 Eylül 2013)
Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek, kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (10 Eylül 2013)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (10 Eylül 2013)
Bugün elinize geçecek bir miktar para ile ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Kendiniz için ufak alışverişler yapabilirsiniz. Kalan paranızı yatırımda kullanmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (10 Eylül 2013)
Bugün özellikle karşı cins ilişkileriyle ilgili konularda kararsızlıktan kaçınmalısınız. Sakin düşünmeli ve hakkınızı savunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141954 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed