Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Son günlerde bir yakınınıza bağımlı yaşıyorsunuz. Adeta kendinizi unuttunuz ve sadece onu düşünüyorsunuz. Oysa onun keyfi yerinde, seçtiği, tercih ettiği bir yaşamı sürdürüyor. Bugün onunla yapacağınız konuşma sizi sevindirebilir. Dostlarınızın tekliflerine açık olmanızda yarar var. Bugün alacağınız bir daveti değerlendirebilirsiniz. Huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizle aranızda herhangi bir sorunyaşamıyorsunuz. Gelecek içinönemli kararlar almanız an meselesi.Kıskanç ve sadece kendini düşünenbir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış yola sürüklemeyeçalışıyor. Belirleyeceğiniz tavrınızla bir olayayön vereceksiniz. Daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Güne keyifli ve hevesli başlıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerlerken başkalarını kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyduğunuz bu dönem hareketli geçecek. Kişisel girişimlerinizde kararlılık göstereceksiniz. Özellikle yaratıcı alanda size keyif veren gelişmeler söz konusu. Yarın ilişkiler alanında ortaya çıkabilecek gerginlikler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek. İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün yine savurgan bir gününüzdesiniz. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyorsunuz ama yine de kendinizi alamıyorsunuz. Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bazı arkadaşlarınızla verdiğiniz sözleri unutuyorsunuz. Bugün verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed