Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Bugün karşınıza gelen sürpriz fırsatları küçümsemeden hareket etmeli ve yaşamın size iyi veya kötü büyük ya da küçük bazı şeylerle cevap verdiği fikrini sevgi ile kabul etmelisiniz. Bugün küçük gibi görünen işler aslında yarına atılan büyük işlerin yapı taşları olabilir. Bu konuda gereken farkındalığı edinirseniz yaşama karşı daha farklı bir gözle bakar önünüze çıkan fırsatları daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde sizi yoran ve sizi neşesiz bırakan kişi ve olaylardan uzak durmanız iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir.Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Neşenizi bir şeyin bozmasına izin vermeyin. Ne kadar girişken ve şen olursanız o kadar çok insan etrafınızda toplanacak. Pozitifliğiniz mıknatıs etkisi yaratacak. Hem iş hem de sosyal hayatınızda pozitif adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Para konularında daha geniş imkanlar peşindesiniz. Ancak daha tutarlı ve çalışkan olmanızda yarar var. Eldeki nakit kaynakların yatırıma yönelik olması adına dikkatli adımlar atmalısınız. Zira son dönemde artan harcamalar bütçenizde açıklar yaratmış durumda. Daha fazla çalışıp birikim yapmaya yönelmelisiniz. Temkinli olmanız halinde olumlu sonuçlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2022)
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Sevgilinize karşı tutkulu duygularınız var. Fakat birtakım endişeler nedeniyle bu duygularınızı göstermekte tereddüt gösteriyorsunuz. Kaygılarınızdan kendinizi arındırmayı başarırsanız, ilişkiniz açısından hoş bir gün. Mesleğinizle ilgili yaşadığınız durgunluk yerini hareketliliğe bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Paranızı hesaplı kullanmayı iyi biliyorsunuz. Bu yüzden kenarda birikmiş bir miktar paranız var. Bugün bu parayı akıllıca kullanma konusu bazı dostlarınızla konuşacak, onların fikirlerini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Son kararlılığınızda, cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir. Cesur kararlar alabiliyor, aynı cesaretle de uyguluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed