Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Çoktandır görmediğiniz insanlarla bir araya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek. Şen şakrak haliniz ve çok yönlülüğünüz göz kamaştırıyor. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir arkadaş toplantısında bütün gözler üzerinizde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bir sağlık sorunuyla canınız sıkılabilir ancak ciddi bir şey olmayacak. İşinizin yoğunluğu azaltın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni ay yeni bir görev, yeni iş ortamı, günlük planlarınıza girecek ve temponuzu değiştirecek bir olay, yeni bir diyet veya egzersiz programını hayatınıza katabilir. Rutinin değişmesi adına karşı konulmaz bir hevesiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Tamamlanması gereken işler, yuvaya ait konular öncelik kazanıyor. Hızlı bir tempo içine girdiğiniz bu dönem sabırlı olmanız gerekecek. Ãœzerinizde baskı kuran yerleşime ait konularda ise planlı ilerleme zorunluluğu var. Birtakım fedakarlıklar yapmak, yakınlarla ilişkilere yönelmek durumunda kalabilirsiniz. Toprağa ait yatırım planlarınızda belirsizlikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizde patronvari tavırlar içine gireceksiniz. Bu tavır, kendinize yakıştırdığınız yeni imajla ilgili. Projeleriniz gerçekçi ve akıllıca olursa insanlar sizi ciddiye almaya hazırlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Geçen hafta parasal konularda biraz esnek davrandınız ve bu konuda bir çok sıkıntıya tanık oldunuz fakat bu hafto sonu ve haftanın başlarında maddi durumunuzu tekrar gözden geçirecek ve gerekli önlemleri alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İletişim konularındaki eksikliklerinizi yakından göreceğiniz gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed