Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Alacak ve verecek dengenizi iyi kurmanız gerekmektedir. Hayata karşı nereden para kazanabilirsiniz, bunu iyi belirlemelisin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Kendinizi oldukça mutlu hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ancak daha önceki kararlarınızda tutarsız olmanız nedeniyle yakınlarınız sizin için endişeleniyorlar. Sizden yaşça büyük tecrübeli insanların fikirlerine ihtiyacınız var. Arkadaşlarınızdan bazıları ile ilgili huzursuzluklar yaşasanız da onlarla zaman geçirmekten büyük bir keyif alıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Konuşma ve bilginizi aktarma becerinizi kalabalık bir ortamda sergilemeniz gerekebilir. Fazla detaya girmeden karşınızdaki insanların sizi anladığından emin olmaya çalışın. İnandırıcı olmaya takılmayın. O konuda sorun yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Biraz dengeli olmalı ve geçmişle ilgili konuları iyi tahlil etmelisiniz. Bazı hayal kırıklıkları yaşadığınız son dönemin etkileri aşılırken, uzlaşı ve fedakarlık yapmak size düşecek. Başkalarının yararına çalışmalar yapmak, eldeki işlere odaklanmak size zaman kazandıracaktır. Bazı beklemeler ve akışta kalmanız gereken koşullar iyileştirici etkiler getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Meslek yaşamınızda cesur ve kendinize güvenen tavırlarınızla ön plana çıkacaksınız. Ancak kararlarınızı verirken duygusal davranıyor, altından kalkamayacağınız yüklerin altına giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Birikimlerinizi aktardığınız yerden fazla umutlu görünmüyorsunuz. Özel harcamalarınızın bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duymamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, bunu ilgili insanlara konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed