Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramıyabilirsiniz. Size her şey sıradan ve son derece tatsız gelebilir. İkili ilişkilerinizde biraz gerçeklerden uzaklaşmanız mümkün olabilir. Duygusal ve hayalci tutumlardan bazı zararlar görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Akşam üzeri bir görüşme yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bu görüşmede birçok konuda fikriniz değişebilir. Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik seçeneklerle yüz yüze gelebilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir kararsızlık yaşamanız söz konusu, temkinli davranmak isteyecek, yakınlarınıza danışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
AŞK: Karşı cinse açılmaktankorkuyorsunuz. Hayatınızdakibazı şeylere gem vuracakkorkularınızı yenmeye çalışın.Göreceksiniz ne büyük birmutluluk tadacaksınız.PARA: İş yerinizdekiarkadaşlarınıza yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.Ama parasal konulardaki şüpheleriniz artıyor.SAĞLIK: Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayıbugün ruh haliniz zinde ve doyuma ulaştı. Bugünsizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Masabaşı ve durağan işlerle yıldızınız barışmayabilir. En güzeli hareket halinde olacağınız ve hatta güç sarf edeceğiniz işlere yönelin. Eşyaların yerini değiştirmek bile olabilir. Bu enerjinizi verimli şe-kilde kullanmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
İşe dair projelerinizi somutlaştırma açısından önemli bir sürecin içindesiniz. Düşüncelerinizi paylaşma ve yayma noktasında daha açık ve girişken olmanızda yarar var. Ayrıca sayıların önemli olduğu çalışmalarınızda daha rahat ilerleme kaydedebilirsiniz. Dinlenme fırsatını ancak günün sonunda yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Değerli bir yakınınızın iş konularındaki açmazlarına omuz vermeniz gerekebilir. Titiz ve denetimcisiniz. Sizinle bir arada çalışmak hoş olduğu kadar yorucu da.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Kazancınız geçiminizi sağlamanın ötesinde eğlenmeniz, kendinizi geliştirmeniz için de olanaklar sağlıyor. Yeni kurtulduğunuz bayağı bir para tartışmasının hala izlerini taşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Geleceğe umutla bakarken, biraz karamsarlık size yararlı gelebilir. Hayalcilik ve iyimserliği birbirine karıştırdığınız durumlar olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed