Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bu hafta sonu bazı konularda diğerleriyle ters düşebilirsiniz. İnsanlar sizin yetenekli ve çalışkan yönünüzün farkındalar. Ancak, rekabetçi ve savaşçı tarafınızı bilmiyorlar. Sanırım öğrenecekler!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün birlikte olduğunuz insanla sorunlar yaşayacaksınız. Bu sorunlarınızı ailenize anlatarak olayı iyice çıkılmaz hale sokabilirsiniz. Bu konuda dertleşmek istediğiniz kişi yine sevgilinizin kendisi olmalı. Emek verdiğiniz işte başarıyı yakalamış durumdasınız. Ancak elde ettiklerinizle yetinmemeli çalışmalarınıza aynı tempo ile devam etmelisiniz. Vücudunuzu özellikle bel bölgenizi zorlayıcı hareketlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Kartınız Değişim... Sinirlerinizi kontrol etmeyi başardığınız taktirde mükemmel birisiniz. Sizinle iyi geçinmek isteyen ve hayatı paylaşmayı arzu edenleri görmüyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Birçok yerden para alacaksınız. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Ona her konuda yardımcı olun. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz. Tatile çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Ay burcunuzda ilerlerken son derece etkileyici görünüyorsunuz. İstediğiniz yönde ilerlediğiniz bu günlerde birden fazla konu karşınıza çıkabilir. En çok ortaklaşa para konularına konsantre olmalı, kararlı davranmalısınız Kendinizi eğitim çalışmalarına odakladığınız bu süreç olumlu geçecektir. Gün ortasından sonra kişisel parasal konular öncelik kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. İşlerinizi yoluna koyabilmeniz, doğru zamanlamalara bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bütçenizi zorlayacak harcamalar yapabilirsiniz. Bütçenizi iyi belirlemeli ve bu bütçeyi aşacak harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde borçlarınızı ödeyemez duruma gelirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. Başlangıçta size ağır gelebilir ama yararını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed