Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Yakında, sürpriz olarak karşılayacağınız bir teklifle karşılaşacaksınız. Bu teklif yaşamınızda çok olumlu değişikliklere yol açabilir. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Daha önce de bir araya geldiğiniz bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz. Bunun farkında olmayışınız, değerlendirmelerin puanını yükseltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün arzularınız size değişik ortamlar sunabilir. Hatalara açık olabilirsiniz, dikkatli olursanız sorun yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal değişimler içindesiniz. Gireceğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Sosyal yaşantınızdaki hareketlilik sizi yorabilir. İdealleriniz doğrultusunda isteklerinize yaklaşıyorsunuz. Maddi anlamdaki bereketli döneminiz yavaşlasa da siz harcamalarınızda hız kesmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizde bazı gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. İş yaşamında yaşayabileceğiniz sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bazı aksilikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Durumunuz gittikçe iyiye gidiyor. Genel durumun çalkantılı olduğu bu günlerde, siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Şimdi rahatlamak için uygun bir zaman değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde bazı iç hesaplaşmalar size yarar getirecek. Bu konuda kendi başınıza fikirler almanız daha doğru olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed