Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Kariyerinizde üst otorite ile bazı sorunlar oluşabilir. Sizleri yanlış yorumlayacak davranış şekillerinden kaçınmalısınız. Ön yargılı ve şartlanmış insanla tartışmak, su çıkarmak için taşı sıkmaya benzer. Hiç yararı yoktur ve sonuç alınamaz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bugün beklemediğiniz birisinin aşırı tepkisi ile iç dünyanız alt üst olabilir. Öfkelenmek yerine kendinizi onun yerine koymalısınız. Böyle bir durumda ben nasıl bir tepki gösterirdim diye kendinize sormalısınız. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar ayağına kadar gelmiş durumda. Onarı değerlendirmeye bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bugün arzularınızı yerine getirmek için çok özen gösteriyorsunuz. Ancak herkes beğenmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Size çok içten duygularla yaklaşmaya çalışan biri var. Onun geçmişteki bazı hatalarını abartarak ele almanız, bu yakınlaşma niyetini yok edebilir. Ona bir şans vermelisiniz. İş yerinde beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir. Size ulaştırılan bilgilerin doğruluğunu iyice araştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Ãœzerinizdeki baskıları bir kenara bırakıp hayatı akışında yaşamak isteyeceksiniz. Biraz dinlenmek, kendinizi oyalayacağınız keyifli hobiler yaratmak sizi mutlu edebilir. Yine bu günlerde aşka daha fazla zaman ayırmaktan yanasınız. Sevdikleriniz için fedakarlık yapmak, büyülü zamanlar geçirmek hoş olabilir. Ancak hayal kırıklıkları yaratacak adımlardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2022)
İşlerinizde göz korkutan bazı gelişmeler, önümüzdeki günlerde size ummadığınız sevinçler yaşatabilir. Omuz dayadığınız yerler sağlam görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2022)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Bir para beklentiniz var. Bu konuda boşuna umutlanıyorsunuz. Fakatpara durumunuzda geçici de olsa bir ferahlama var. Bunu geride bıraktığınız ödemeler sağlamış görünüyor. Yeni ödemelere kadar rahatsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2022)
Çevrenizde içten olmadığı her davranışından belli olan biriyle bir tür alışveriş içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed