Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugün biraz uzakça bir yerde bulunan ve değer verdiğiniz biri sizi görmeye gelebilir. Onunla görüşmek sizi de sevindirecektir. Bu dönemde yeni işbirlikleri veya ortaklıklardan kaçınmanız, mümkün olduğunca tek başınıza davranmalısınız. İş arkadaşlarınızla, ortağınızla veya eşinizle olan fikir ayrılıklarında kendi fikirlerinizin tutarlı olduğundan emin olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Uzak durmaya çalıştığınız kişiler sürekli çeşitli ortamlarda karşınıza çıkacak. Soğuk kanlılığınızı korumalısınız. Bu akşam büyük arkadaş toplantılarına girmeyi canınız istemese de eşiniz ya da arkadaşınızın hatırına boyun eğebilirsiniz. Sonuçta siz de eğlenecek ve memnun kalacaksınız. Bugün sizi hoş sürprizler bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
SIKINTILAR artık bitti. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. Bu, sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugün sizin için bir şeyleri tek başına yapmaktan ziyade ortak hareket etmek ve kontrolü eşinize bırakmak çok daha iyi bir karar olabilir. Kontrolü kaybetme korkusunu yenebilirseniz çok eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Keyifli ve hareketli bir gününüzdesiniz. Konuşma ve yazışma konularında yoğunluğunuz olabilir. Buna rağmen gün içinde sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. Ziyaretler olabilir. Ticari alanlardaki çalışmalarınızda rekabet gerektiren koşullar var. Ancak çalışkanlığınızla kendi fırsatlarınızı yaratabileceksiniz. Kardeşlerinizle olan paylaşımlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
İşyerinizde yeni sayılabilecek biriyle bugün ilk kez yakınlaşabilirsiniz.Yoğun temponuz bugünlerde azalıyor. İş arkadaşlarınızla uzun zamandıryakalayamadığınız sohbet ortamı bugünlerde doğabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Kazançlı, ama biraz problemli ilişkiler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bu aralar sağlığınızla ilgili problemler gündeme geldi. Bir kaç gün daha istirahat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed