Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Bazı konularda dürüst cevaplar alamama olasılığı kararsızlıklara ya da belirsizliklere neden olabilir. Endişelerinizi dile getirmeden önce, geri planda durmalı ve işlerin yatışmasını beklemelisiniz. Geçmişten tanıdığınız kişilerle yardım amaçlı tekrar bağlantıya geçebilirsiniz. Bu sayede mevcut durumunuzu gözden geçirmeniz daha kolay olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden itibaren sözel sataşmalar veya duygusal hassasiyetler yaşanmış olabilir, ama daha özgür hareket etmek, hümanizm, toplum çıkarları, entellektüel girişimler veya teknolojik araçları en iyi şekilde kullanmak türünde başlıkların ön planda olduğu bir gün. Bazı olayları kişiselleştirmemek veya sözleri dikkatli kullanmak daha doğru olacaktır. Akşam saatlerinde ise, yenileyici enerjiler ön planda. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Duygusal açıdan oldukça bastırılmış durumdasınız. Partnerinizin ilgisizliği sizi işinize doğru itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Anne-babalar çocuğunuzla sıcak dilalog kurmakta zorlanabilirsiniz. Dikkate almadığını hissederseniz tepkinizi kontrol edin. Saygıyı korumak önemli. Sözünüzün değer görmesini istiyorsanız öncelikle siz ona saygı verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Yükselen bir tempo ile güne başladınız. İş hayatında ortaya çıkan takım çalışmaları içinde yeni görevler öne çıkabilir. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz her çalışmadan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Yine bu dönem geleceğe dönük ümitlerinizde yenilenme arzusu içindesiniz. Bedensel yorgunlukları ciddiye alarak sağlığınızla yakından ilgilenmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Kazancınızı emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmüyor, çıkış yolları arıyorsunuz. Önemli miktardaki borcunuzu gününde ödeyemeyeceksiniz gibi görünüyorsa da bazı umut kapılarının tam önünde duruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Kolay havaya girme huyunuzu neşeli olaylar dışında frenlemelisiniz. Arkadaşlar arasındaki ciddi, köklü nedenleri olan bir tartışmada tarafsız olma niyetindeyken, farkında olmadan taraf oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed