Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (13 Eylül 2013)
Romantik veya yaratıcılık gerektiren bir durum uzun vadeli veya karlı bir hal almak üzere, bilginize! Kişisel amaçlarınıza odaklanmalı ve planlarınızı hayatınıza dahil etmek istediğiniz bir kişiyle paylaşmalısınız. Nerede durduğunuzu görmeniz ve yolunuzun üzerindeki engellerden kurtulmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda olumlu yönde bir değişiklik söz konusu olabilir!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (13 Eylül 2013)
Bağımsız davranmayı seviyorsunuz, onurlu bir insansınız. Haksızlığa hemen isyan ediyorsunuz. Bunlar artılarınız ama acaba her zaman ve her yerde olumlu sonuç yaratırlar mı diye düşünmelisiniz. Bir kaç günlük bir iş molası sinirlerinize iyi gelecek. Sağlığınızla hiç ilgilenmemek, şu günlerde başlıca kusurunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (13 Eylül 2013)
Kartınız Araç... Kendiniz ve işiniz için gerekli olan her şeyi biliyor ve hayatınızı harika bir şekilde organize ediyorsunuz ancak aşk hayatınızda oldukça acemileştiniz. Çocuk gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (13 Eylül 2013)
Kardeş ya da yakın bir akrabanızın çözüm üreten yapıcı tavrınıza ihtiyacı olabilir. Tatlı dil ve inandırıcılık sayesinde çevrenizde her zamankinden daha çok ilgi çekebilirsiniz. Size özel olarak ilgi duyan birileri çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (13 Eylül 2013)
Gün ortasına kadar önemli planlarınız üzerinde duracaksınız. Zira parasal konularda daha geniş ve imkanları zorlayacağınız zamanlar başlıyor. Hafta sonunu içine alan keyifler de düşünülürse, artan harcamalar gündeme gelebilir. Gereksiz riskler almadan kazançlarınıza yönelik atımlar yapma zamanı olabilir. Eli açık olmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (13 Eylül 2013)
İş dünyanızda kurallar hızla değişiyor. Kurumsal başarı öne çıkıyor. Başlangıçta bir değişme sizin kariyerinizin öneminin üstünü örtebilir. Geçici bir eşitlenme söz konusudur. Değişime, alışkanlıklarınıza fazla önem verip direnmeyin. Yakında işteki rolünüz daha da yükselecek, hatta öncülük görevine dönüşebilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (13 Eylül 2013)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (13 Eylül 2013)
Önünüzde size para kazandıracak önemli imkanlar görünüyor. Ama çok seçenek karşısında bocalayabilir, yanlış karar verip hepsini heba edebilirsiniz. En iyi seçimi yapmaya hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (13 Eylül 2013)
Yakın akrabalarınızı uzun zamandır ihmal ettiniz. Kısa bir yolculuk çıkabilir. Sağlığınıza, bilhassa solunum yollarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142273 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed