Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Yapılacak çok iş var, bir an önce harekete geçmeli, hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ufak bir çabayla bazı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Özel planlar, romantik ilişkiler ve verilecek sözler güne değer katabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Yüreğinizde beslediğiniz derin sevgi, bugünlerde açığa çıkmak isteyebilir. Sakin görünüşünüz, kimi durumlarda heyecanlı, gergin bir kimliğe dönüşebiliyor. Kendi beslediğiniz umutları karartmaktan kaçınmalısınız. Bugün sıcak sürprizlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Beklenmedik gelişmelerle şikayet nedeniniz olan monotonluk, yepyeni coşkularla yer değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Bugün geleceğe yönelik sır niteliği taşıyacak planlarınızı herkese anlatmayın. Yıldızınız oldukça alçak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Kısa süre önce sürtüşme yaşadığınız bazı mesai arkadaşlarınızla aranızdaki buzları eritin. Sizi seven bir dostunuzdan maddi destek göreceksiniz. Böylece borçlarınızı ödeyeceksiniz. Sanata zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Ortaklaşa işler ve parasal açıdan başkalarına bağlı olduğunuz gelişmelerle meşgulsünüz. Orta yatırım planlarınızda istediğiniz şekilde ilerlemeniz zorlaşabilir. Biraz sabırlı olmalısınız. Kendi kaynaklarınızı korumanız gereken bu dönem dikkatli olmanızda yarar var. Çift durumlar eşin para durumundan kaynaklanan sorunları öne çıkaracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Kasım 2022)
İş yerinizde bazı gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. İş yaşamında yaşayabileceğiniz sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bazı aksilikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Çılgın gibi para harcamanıza göz yumanların sizin gerçek dostlarınız olmadığını anlamak zorundasınız. Onların dışında herkes tarafından uyarılıyorsunuz. Bunları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Bugün vereceğiniz kararlarda iki kere düşünün, kendinizle çelişecek bir şey yapmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed