Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşacağınız durumlar ilk anlarda size biraz karışık gelebilir ve bazı şeyleri halledebilmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini göreceksiniz. Bu durumu sadece yukarda belirtilen türde sorunlarla ilgili olarak almayın. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla karşılaşabilirsiniz. Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir. Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman zor bir insan da yapabiliyor sizi. Bazı kararlarınızı o kadar da ince eleyip sık dokumanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
AŞK: Sıcak ve hayat dolu birortamdasınız. Beğenilen kişilerarasındasınız. Karşı cinsin çokçabuk dikkatini çekerek yeni aşkteklifleri alabilirsiniz.PARA: Bugün iş arkadaşlarınızlabazı sorunlarınız olabilir.Emretme dürtüleriniz sizleri anlaşılmaz birpozisyona sokabilir. Bu durumda maddi yöndenbazı zararlar yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: Yüksek tansiyon sorunlarınız ortayaçıkabilir. Elma kabuğu size iyi gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Modayla ilgilenenler için ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarma günü. Alacağınız bir iş teklifi sizi onore edecek. Bunun sonucunda elinize geçen parayla konut sorununuzu çözün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Her açıdan zorlayıcı zamanlar söz konusu. Ortaklıkların parasal yanı sizi ikileme götürebilir. Beklediğiniz destekler konusunda fazla ümitli olmamalısınız. Zira başkalarının kararlarına bağlı olduğunuz bir gündesiniz. Aynı zamanda borç alacak konularında sizin dışınızda gelişen terslikler olabilir. Aşırı hırs ve beklentilerin büyük olması sorun yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı çok belli etmeniz hiç de gerekmiyor. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz. Yetkin birkaç kişi tarafından onaylanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Hazırlıklı, tedbirli yaşamak büyük para sorunları yaşamanıza engel oluyor. Çeşitli para sorunlarınız var. Bunların bir kısmını önümüzdeki günlerde yine aşacaksınız. Bir iki güne kadar bir para haberiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2022)
Esprili oluşunuz, sizi çevrenizde aranılan biri yapıyor. Bazı durumlarda insanları ikilemde bırakabiliyorsunuz ; bazı şakalarınız ciddiye alınabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed