Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Önümüzdeki birkaç gün yapısal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Belli alanlarda yapacağınız değişiklikler ve yenilikler, düşündüğünüzden çok daha iyi olacak! Olayları her yönüyle ele almalı ve sadece devamlılık sağlayabileceklerinize ağırlık vermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Size olumsuz bakan birisi var çevrenizde. Onunla bir çatışma içindesiniz. Bugün akşam saatlerinde ileri derecede hayranlık duyduğunuz birinden hiç tahmin edemeyeceğiniz bir davranış göreceksiniz. Bu sizi çok etkileyecek. Herkese açamadığınız, saklı tutuğunuz bir iç sıkıntısı çekiyorsunuz. Bu sıkıntının geçmişe uzanan bir ayağı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
AŞK: Sevdiğiniz kişiye haketmediği kadar ilgi ve alakagösteriyorsunuz. Ona karşıyumuşak huylu olduğunuzubelirttiğinizde o sizden çok fazlabeklentilere girebilir.PARA: Sempatik, uyumlu veverici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yöndensıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak.SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizdenkaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Eşinize karşı eleştirel yaklaşımlarınız bugün bir arada olsanız da aranıza buzlar girmesine neden olabilir. İyi niyetli görüşleriniz yanlış anlaşılacaksa bugün ilişkinize ait hataları düzletme çabasına girmeseniz daha güzel olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Ortaklaşa alanda yapıcı ve verimli sonuçlar almaya başlıyorsunuz. Belki de birikimlerinizle ilgili konular dikkat çekici biçimde öne çıkabilir. Her açıdan güven paylaşımı getiren yeni anlaşmalar üzerinde durmak, beklemede kalan ortak projelerinizi ilerletmek için uygun bir zemin bulacaksınız. Sosyal hayatınızda başlayan canlılık yeni arkadaşlıklara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Kafanızın karıştığı bir konuda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösterecektir. Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğunu söyleyenler sizi etkiliyor. Hemen birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız harika.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Bugünlerde maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor. Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız destekler, bugünleri daha salim bir kafayla geçirmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2023)
Aşırı sıcaklar size dokunabilir. Gerekmediği sürece dışarıda dolaşmamaya ve kapalı mekanlarda bulunmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed