Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (14 Ağustos 2013)
Katlanılması zor olaylar, eğer yaşanmasaydı neler olabileceğini sorgulamanız gerçeğinin önüne geçemeyecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (14 Ağustos 2013)
Yurtdışındaki bir arkadaşınızı, onunla ilgili bazı gelişmeler nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek. Haberiniz olmadan, sizi referans gösterip küçük çıkarlar elde etmeye çalışan birileri olabilir. Buna dikkat etmelisiniz. Araştırıp üstüne gitmeniz halinde, şaşıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (14 Ağustos 2013)
Kartınız Felaket... Yorulmak bilmeyen enerjinizin bugün tükendiğini hissedebilirsiniz. Gerek iç ortam gerekse dış ortamlarda bir yığın koşuşturmaca sizi yoruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (14 Ağustos 2013)
Mesleki açıdan zorlayıcı ancak yol aldıracak bir iş önünüze gelebilir. Reddetmek ve rutini yürütmek çok rahatlatıcı bir karar olabilir. Ancak mücadele edip prestij ve ödül kazanmak da elinizde. İrade ve karar size ait olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (14 Ağustos 2013)
Ay burcunuzda iken çok etkileyici görünüyorsunuz. Bu dönem hayatınıza koyduğunuz yeni kurallarla ortaya çıkmaktasınız. Aynı zamanda eskisinden kararlı adımlar atabileceksiniz. Sezgilerinizin öne çıkması ile sizi rahatlatan uğraşlarla ilgilenmeye çalışın. Uzun yolculuklar, sevdiklerinizle paylaşacağınız keyifli zamanlara ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (14 Ağustos 2013)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (14 Ağustos 2013)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (14 Ağustos 2013)
Eli açıklığınızı biraz kontrol altına almalısınız. Son zamanlardaki gelişmeler, sizi yeni programlar içine sokabilir. Kaynaklarınızı koruma altına alma çabalarınız, yeni ilişkileri getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (14 Ağustos 2013)
Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok yoruyorsunuz. Bu gidişle sağlık durumunuzu kötüye taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142263 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed