Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla birtakım konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlık nedeni gibi. İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz. Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri biraz yapmacık buluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınıza kendiniziadapte edemiyorsunuz vepartnerinizle uyumsağlayamıyorsunuz. Osizden ilgi beklerken sizbaşka şeylerle ilgilisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinize karşı kendinizi ifade etmektebaşarılı olduğunuz söylenemez.Bu durum aranızda gerginliğesebep oluyor. İşinizle ilgili bazı görüşmelerinizolacak. Bugünlerde maddi sıkıntı yaratabilecekher şeyden uzak durmanızda yarar var.Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık ortaklıkların maddi ve duygusal yanı sizi yakından ilgilendiriyor. Çift durumlar ve getirdiği ikilemler beklenmedik sorunlar çıkarabilir. Ortağın para durumundan kaynaklanan krizler sizi kısıtlayabilir. Finansal anlaşmalar, borç alacak konularında daha dikkatli olmalısınız. Beklediğiniz parasal destekler iş hayatını içine alacak şekilde gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş hayatınızda oldukça başarılısınız. Devamlı yeni projeler,yeni planlar peşinde koşuyorsunuz. Ancak amiriniz konumundaki insanlarla problemler yaşayacağınız bir gündesiniz. Ani öfkeler, ani kararlar sizi işten ayrılmanın eşiğine getirmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz teklifler var. Ekonomik durumunuz, sizin dışınızdaki bir gelişmeyi doğru değerlendirip katılmanız halinde, birdenbire atağa kalkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor. Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız, bu ilişkilere yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed