Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Sadık kişilerin bağlılığını sorgulayabileceğiniz bir gün. Ancak, tavırlarınızı kırılan güvenin yeniden inşasının ne kadar zor olduğunu hatırlayarak ayarlamanız gerekli. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinmemelisiniz. Düşüncelerinizi paylaşmanız özel hayatınızı özgün ve stressiz hale getirmenin yollarını bulmanızı sağlayabilir. Sezgilerinize güvenin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (14 Eylül 2013)
Hummalı bir bekleyişin içindesiniz. Bu bekleyişe bağladığınız irili ufaklı, ama bir sürü umudunuz var. Bu yüzden bugünlerde fazlasıyla heyecanlı bir görüntü içindesiniz. Yine bu yüzden hafta sonu çağırıldığınız bir geziyi reddettiniz. Akşama yakın başınız biraz kalabalık olacak. Bu kalabalığın içinde alacağınız bir eleştiriye sert tepki vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (14 Eylül 2013)
AŞK: Yaşamış olduğunuz birliktelik için söz sahibi olmak isteyenler var. Çabuk öfkelenerek meydan okumaya kalkışabilirsiniz. Partnerinizin kulağına gidecek diye tasalanmayın. Kıvrak zekanızla ve sükunetle bunu başarmayı bileceksiniz. PARA: Bugün parasal meselelerinizde şans yüzünüze gülüyor ve talihiniz çok açık. SAĞLIK: Öksürük şikayetiniz çok doğal. Fazla sigara tüketerek ciğerlerinizi mahvediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (14 Eylül 2013)
Kardeş ya da yakın bir akrabanızın çözüm üreten yapıcı tavrınıza ihtiyacı olabilir. Tatlı dil ve inandırıcılık sayesinde çevrenizde her zamankinden daha çok ilgi çekebilirsiniz. Size özel olarak ilgi duyan birileri çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (14 Eylül 2013)
İş hayatınızdaki ilişkilerin içinde belli bir ağırlığınız var. Sorulan, danışılan, dert açılan biri konumundasınız. Ama bu konumun sizi gitgide bazı sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (14 Eylül 2013)
Romantizm dolu bir gün. Ancak birlikte olduğunuz insana güvenmelisiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızda cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (14 Eylül 2013)
Yakında parayla ilgili büyük bir haberiniz var. Siz bu haberin olumlu tarafına hazırlıklı görünüyorsunuz. Bu haber, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek gibi görünüyor. Ama yine de içinde barındırdığı bir sevinç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (14 Eylül 2013)
İşinizle ilgili sizin için çok önemli, ama aynı zamanda da sevimsiz biriyle bir görüşmeniz olacak. Bu görüşmeye bilenmiş olarak gideceksiniz. Duygusal bir tavır size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142287 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed