Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Tahminlerde bulunmayı bırakıp, uzun vadeli sonuçlar üzerine odaklanmalısınız. Ayın ilerleyen zamanlarında iş yoğunluğunuz artsa da hayatın ne kadar güzel olduğunu tekrar hatırlayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahipsiniz. Fiziksel bakımdan kendinizi aşırı zorlamaya meyilli olabileceğiniz bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin. Girişimleriniz konusunda ısrarlı olabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Günün bir kısmını görsel ve duygusal olarak sizi doyuracak sanatsal bir aktiviteye ayrının. Henüz böyle bir uğraşla tanışmamışsanız mutlaka izlemeye, görmeye, tanışmaya gidin. Kısa bir gezi planı da yapabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Borçlar ve alacaklar konularında yoğunluk gözüküyor. Banka ziyaretleri olabilir. Yatırımlarınızı dönüştürmeye veya yenilemeye dair teklifler alabilirsiniz. Ancak yeni şeylere başlamak için pek uygun enerjiler yok. Bu yüzden gün içinde başlangıçlardan uzak durmalısınız. Elinizdeki işleri tamamlamaya, günlük akışı sürdürmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2022)
İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendiriyor. Ama iz sürüp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Ona onunla ilgili gerçekleri söylemekten kaçınmamalısınız. Gerçekler acı da olsa onun gerçekleri. Bu gizlilikte onu mu, kendinizi mi sakınıyorsunuz, bunu iyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed