Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Bugün yaşadığınız olumsuz duygulara karşılık ruhsal dinamizmi yakalamanız gereken bir gün. Çünkü iç huzuru sağlayamadığınız sürece yaşam içindeki işlerle ne kadar başarılı olursanız olun hep bir şeyler eksik kalıyor gibi hissedeceksiniz. Yaşamda iyi ve kötünün, beyaz ve siyahın her zaman olacağını bilmeniz ve şartları buna göre oluşturmanız sizin daha az mutsuz olmanızı sağlayacağından bu anlamdaki etkileri de daha kısa vadede yok olacaktır. Amirlerinizle olan ilişkilerinizde ise manüpulasyondan uzak durmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
AŞK: Bugün biraz kavgacı vekaba davranıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi ile aranıza dahabüyük uçurumlar sokabilirsiniz.Söz hakkını ona da verin kidediklerini anlayabilesiniz. Aniöfkeler size zarar veriyorİŞ: Her şeyi mükemmel yapacağım derken işarkadaşlarınızı da kırmaya başladınız. İçinizdengeçenleri ani olarak söylüyor ve yanılgıyadüşüyorsunuz. İnsanlar sizden ürkecek.SAĞLIK: Ruh haliniz alt üst durumda. Toparlanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Sevdiğiniz kişinin son günlerdeki tutarsız davranışları sizi çileden çıkarıyor. Bugün kendi dünyanıza çekilecek, ilişkinizi tekrar gözden geçirmeye çalışacaksınız. Yaptığınız işten memnun değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
İş ve para durumunda olumlu bir döneme girdiniz. Çalışma koşullarının getirdiği fırsatlar ve yeteneklerinizi yenilediğiniz koşullar kaynaklarınızı artırma şansı getirebilir. Bütçenizin dengesiniz bozabilecek giderler karşısında ise önlemci olmalısınız. Fazladan yapılacak harcamalar ve masraflar sorun olabilir. Eğitim ya da uzaklarla ilgili konulardan gelecek kazançlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
İşinizi artık eskisi kadar sevmiyorsunuz. Bu yüzden eski heyecanınız ve performansınız kalmadı. Bu durumunuz amirleriniz ve iş arkadaşlarınız tarafından fark edilmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Para harcarken kendinizi biraz daha denetlemeniz yeterli olacak. Küçük çaplı sevindirici para haberleri söz konusu. Harcamalarınızı kısmanız için evinizde daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2022)
Yeni projeler üretme aşamasındasınız. Yaratıcılığınızı bu sıralar ön planda tutmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed