Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Eğer siz bir kadınsanız bugün sizi hayal kırıklığına uğratacak birine aşık olabilir, ya da birlikte olduğunuz erkekten beklenmedik kabalık ve ihmaller görerek aşırı kırılabilirsiniz. Bugün içine oldukça zayıf durumda gireceğiniz bir mücadeleyi kazanarak ya da zor bir işi başararak umulmadık bir zafer kazanacaksınız. Ama siz bir erkekseniz bugün, imkansız gibi görünen bir kadınla yakınlık kurmanız olasıdır. Bir süre için arkadaş grubunuzu yönlendirmeniz ve bir dolu aktivite düzenlemeniz ihtimali güçlüdür. Heyecan duyacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlginç rüyalar gördüğünüz bir dönemdesiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak, düzeninizi değiştirmek için büyük istekler duymanız mümkün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Tek başınıza üstlenmekten çok çekindiğiniz bir sorumluluk karşısında harikalar yaratıyorsunuz. Sevecenlikle yaklaştığınız bu ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız. Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Yeni tanıştığınız kişilerle aşırı samimiyetiniz göze batmaya başladı. Bu arada eski dostlarınızı ihmal etmeye başladınız. Bunun çok yanlış bir tarz olduğunu bilmelisiniz. Eski dostlarınıza her zaman ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Onların gönlünü bir an önce almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Bugün için çıkılacak seyahatler, tatil ve gezi planları eğer çok fazla şeyi takıntı haline getirirseniz istediğiniz kadar tat vermeyebilir size. Biraz da oluruna bırakın. Herşey tam da sizin planladığınız gibi olmayıversin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Hayal gücüne dayalı işler ve yaratıcı açıdan sizi zenginleştiren konularla ilgilenebilirsiniz. Ancak bir yandan da çocuklarla ilgili temalar sizi oyalıyor. Yine bu dönem aşkta kendinizi kaptırmaya açıksınız. Gözü kapalı hareket etmekten kaçının. Neyse ki gün ortasından sonra önemli öncelikleriniz var. İşte aldığınız sorumluluklar, hızlı hareket etmeniz gereken yeni konular olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Bu kadar yoğun bir iş temposu içerisinde nerdeyse kendinize ve özel hayatınza hiç vakit ayıramıyorsunuz. İş yerinizdeki hırsınız ve başarılı olma azminiz aileniz de dahil pek çok yakınınızı ihmal etmenize neen oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Bir emlaka yatırım yapma konusunda hala tereddütlüsünüz. Bugün uzaktaki arkadaşınızdan maddi konularla ilgili güzel haberler alabileceğiniz gibi, elinize her an bir miktar para ulaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Haziran 2022)
Tembellik etmezseniz hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız bir davete olumlu yanıt verip vermemeniz göstereceğiniz enerjiye bağlı
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed