Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugünlerde belli konularda karar almak, önünü görmek veya gerilimden uzak durmak zor olabilir. Ancak, yakında işler yoluna girmeye veya görüntü netleşmeye başlayacaktır. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konulara daha fazla önem vermeniz gerekiyor. Maddi açıdan kendinizi kısıtlanmış hissedebileceğiniz veya maddi konulara bağlı sıkıntılar yaşanabilecek günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Geleceğe dönük planlarınız yeni gelişmelere açık. Değişik, yeni kararlarla karamsarlık içine girebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Siz ise bugünlerde ondan biraz uzaklaştığınızı hissediyorsunuz. Ataklığınız bugün başınıza dert açabilir. Sizi ilgilendirmeyen bir konuya müdahaleniz size fazladan bir yük getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bulunacağınız resmi bir ortamda kendinizi bahsi geçen konularda hazırlıksız hissedeceksiniz. Bugün bazı sorunlarınız için yakınlarınızdan yardım almaya çalışacaksınız. Kısa vadede olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Kendinize olan güveninizi tazeleyeceğiniz bir gün. Şans ve kader diye şeyler varsa eğer, belki bugün gelip sizi bulabilirler. Yazarak ve hatta yayınlayarak düşüncelerinizi insanlara ulaştırmak, sizi çok daha ileriye götürecek. Bugün yeni bazı gelişim fırsatları yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İş hayatınızda sizi yeni sorumluluklar almaya iten zamanlar hızlanıyor. Belki de her açıdan önemli bir yapılanma süreci olarak görülebilir. Yeni görevlerin gündeme gelebileceği düşünülürse, kendinizi iyi planlamak durumundasınız. Ãœstlerle ilişkiler adına kritik bir gün olabilir. Sosyal çalışmalarda ise etkinliğinizi ortaya koyabilecek durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İş yerinizde, yöneticileriniz ve birtakım iş arkadaşlarınız arasında bir tartışma yaşanabilir. Siz bu tartışmaya katılmayacaksınız fakat tartışma konusunun ne olduğu üzerine konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Maddi anlamda olumlu haberler alabilir ve rahatlayabilirsiniz. Yeni yatırımlara yönelmek veya önemli harcamalarda bulunmanız olası. Planlı hareket etmeye gayret etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İşe yarayacağı düşüncesiyle yönelttiğiniz bir eleştiri beklediğiniz etkiyi yapmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed