Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Geri planda kalıp diğerlerinin hatalarını takip etmek yeni bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Kendinize yatırım yapmanız gereken günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Ev yaşamına yönelik özlemler taşıyorsunuz. Son günlerdeki dağılmışlığınızın yanı sıra, bedensel yorgunluğunuz da etkili oluyor. En sağlam tercihlere oynamanız gereken profesyonel anlamda bir atılım söz konusu. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Kartınız Barış... Bugünkü kartınız sizidolu yaşayacağınız bir günehazırlamaya yatkın. Uzun süredirinsanlarla aranız limoni. Bu nedenlekendinizi yalnız hissediyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Kısa toplantılar ve görüşmelerin yoğun olabileceği bir gündesiniz. Bu kadar hareketli yaşadığınız günün bitiminde biraz daha sakin bir ortamı tercih edebilirsiniz. Ama sanki heyecan ve eğlence bu duruma baskın gelecek.Size enerji verecek kişilerle plan yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Sizi canlı ve hevesli olacağınız konular beklemekte. Yaratıcı alanda yaptıklarınızla göz doldurabilir, dikkat çekebilirsiniz. Ãœzerinizdeki yüklerden kurtulmanın rahatlığı ile gevşeyebileceğiniz hobilere yönelebilirisiniz. Hayattan daha fazla zevk alacağınız bu günlerde aşk ilişkilerinizde tutku ve romantizmi bir arada yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2022)
İş hayatınızdaki olumsuzlar bir türlü bitmek bilmiyor. Bugünde amirinizle aranızda bazı tartışmalar geçecek ve iş arkadaşlarınız sizi bu konuda yalnız bırakacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Birçok konuda dostlarınızın ve ortağınızın parasal desteğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, parasal işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Fazla zamanınız olmamasına rağmen, bir hobiniz için haftada bir kaç gününüzü ayırmayı düşünebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed