Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Duygularınızı veya sırlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmamalısınız. Daha gizemli olmanızda fayda var. Bazı işleri sadece kendi bildiğiniz yöntemlerle ele almanız sizi kilit pozisyondaki kişi durumuna getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Bugün son derece enerjik ve heyecanlısınız. Maddi yönden bazı gerçekleşeceğine inandığınız beklentileriniz var. Bu beklentilerinizin sabırsızlığı içerisindesiniz. Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri hep bu beklentiniz üzerine kurdunuz. Sakinsiniz. İç dünyanızın isteklerini dışa vurmakta kararsızsınız. Bir yakınınızın sizden uzaklaşması, sizi üzse de, kendinizi gelişmeleri izlemek için uyanık olmak durumunda hissediyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
AŞK: Dışa dönük, özgür vecanlısınız. Her insanın aradığıvasıflara sahipsiniz. Birlikteolduğunuz kişiye zamanınızınçoğunu harcayacaksınız. Uzunzamandır kendinizi böyleödüllendirmemiştiniz.İŞ: Ufak, hoş rekabetlerden hoşlanıyorsunuz.Kuralları değiştirmekten hiç çekinmiyor her şeyinüzerine inatla gidiyor ve başarıyorsunuz.SAĞLIK: Aile içinde olan tatsız tartışmalar olmasısinirlerinizi geriyor. Sinirlerinizi yumuşatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Sevdiğiniz insanın sizden saklamaya çalıştığı bazı sırlarının açığa çıkacağı bir gündesiniz. Hayatınızı altüst edecek bu sır, ilişkinin bitmesi veya devam etmesi için önemli bir etken olabilir. Kazancınızdaki artışın bir kısmını hayır işlerinde kullanmanız sizin için en doğru tercih olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Tamamlanması gereken pek çok işi ele almanız gerekiyor. Hafta sonundan bu yana sizi bekleyen işlere yenileri eklenebilir. Planlı ilerlemek ve ailevi konularda yapıcı olmalısınız. Bazı endişelerinizi bırakmalı, yakınlarla ilişkilere önem vermelisiniz. Elinizdeki maddi kaynakları iyi değerlendirmeniz gerekecek. Yerleşim ve evin ihtiyaçları gibi konular öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
İşler başınızı aştı ama bugün fazla kafanızı yormayacaksınız. Haftasonu topladığınız enerji ve motivasyon hafta başında işinize gözle görülür ölçüde yansıyacak. Atikliğiniz gözden kaçmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Kendi dışınızdaki harcamalarla ilgili yaşadığınız sorunların üzerine gideceksiniz. Para konularında inisiyatifi kimseye kaptırmak istemeyişiniz, gergin ilişkilerin nedeni olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Temmuz 2022)
Son günlerde beklemediğiniz bazı tesadüflere kuşkulu bakıyorsunuz. Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bu tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed