Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle daha az pratik ve daha az gerçekçi olacaksınız. Önemli duygularınızı kendinize saklayarak, biraz içe kapanık bir tutum izleyeceksiniz. Ancak sıkıntılarınızı gerçek dostlarınızla paylaşırsanız, az da olsa bir rahatlama içine gireceksiniz. Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor. Son zamanlarda ona karşı gösterdiğiniz ilgisizlik onu kırmış bulunuyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Çoktandır görmediğiniz insanlarla bir araya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek. Şen şakrak haliniz ve çok yönlülüğünüz göz kamaştırıyor. Bugün akşam saatlerinde katılacağınız bir arkadaş toplantısında bütün gözler üzerinizde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç. Kırılgan ve kaprislisiniz bu aralar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
İbadet, ruhsal çalışmalar, meditasyon, yoga v.b. Çalışmalar için destekleyen bir gökyüzü var bu günlerde. Kendinizi dinleme, istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanma, geleceğe dair planlar yapma fırsatları yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Biraz çekinceli ve hayalden uzak kalmakta yarar var. Kafanızı karıştıran pek çok konu halen netleşmiş değil. Dış dünyaya karşı savunmasız olduğunuz bu son dönem duygusal açıdan yalnızlık duygunuzu yenin. Egonuzu yaralayan temaları aşmak bir taraftan da yeni bir kimlik oluşturmak için yeterince gücünüz var. Sizi test eden ilişkilere esnek yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Bugün yapacağınız küçük bir toplantı sizi yeniden umutlandırıp önünüzü yeniden görmenizi sağlayabilir. İş yaşantınızda bugünlerde fırsatın biri giderken biri gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Siz harika bir tüketicisiniz. Bütün satış mağazaları, marketler sizin için açılmış gibi davranıyorsunuz. Kredi kartlarınız elinizde bir patlayıcı kadar tehlikeli duruyor. Sahte dostlarınız dışında herkesçe uyarılıyorsunuz. Dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2021)
Bir tartışma görünüyor. Ama bu kalabalıkta mihenk taşı sizsiniz, yani tartışmanın boyutu ve düzeyi size bağlı gibi. Bugün, yarın bununla ilgili gelişmeler başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed