Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
İstediğiniz şeyleri açıkça dile getirmeniz ve sorular sormanız ılımlı ve mantıklı karşılanmanız anlamına gelebilir. Eski bir tanıdıkla karşılaşabilir veya özlediğiniz bir kişiyle bağlantı kurabilirsiniz. Tekrar iletişime geçmek anıları canlandırabileceği gibi gelecekte neler yapacağınız üzerinde de etkili olabilir. Aşk hayatınız ön planda, bir yolculuk söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Çok sağduyulu olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Artık zamanı geldi de geçti, diye düşündüğünüz bazı kararları bu günlerde alabilirsiniz. Bazı kararlarınızdan olumsuz etkilenecek olan kişilerin sergileyeceği tutumlar, sizi biraz düşündürebilir. Çevrenizde oluşan birtakım guruplaşmaların zararsız görünümünün altında, ilişkileri yıpratacak taraflar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Herkese öfke saçıyor gibisiniz. Bu arada başınızı derde sokabilir, sevdiklerinizi üzebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
İlişkilerinizde dostluklara önem vermeniz, yakınlarınızla yapacağınız işbirliklerini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda zekânızdan faydalanmalısınız. Bugün, her şeyle ilgileneceksiniz. İşinizde gösterdiğiniz mükemmel performansınızı amirleriniz takdirle karşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Hayatın renkli yanları sizi duygusal açıdan olumlu yönde etkiliyor. Kendinizi yeniliklere açık tutarak beklentilerinizi yeniden oluşturabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınızı içine alan konularda oldukça derin ve somut beklentilere giriyorsunuz. Biraz çaba ile harekete geçirici şartları lehinize çevireceksiniz. Keyifli yolculuklar sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yanlış kişilere yanlış tepkiler verebiliyorsunuz. Size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Ãœstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Geleceğinizde ciddi sıkıntılar görünmüyor. Son zamanlardaki sıkışıklığınız ve bir süre sonra yapmanız gereken ödemelerle ilgili çıkaracağınız formüller, şansa fazla dayalı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Önce duyarsızlık ve bir süre sonra da müdahalecilik doğru bir yöntem değil. Bazı konulara uzak kalıyor, konu sonradan önem kazandığında da bir şeyler söyleyip yorum yapma şansınızı yitiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed