Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Sizin için en önemli konularda başarı sağlayabilmek için hangi alanlarda daha fazla çalışmanız gerektiğini netleştirmeniz ve belli anlaşmalardan ya da ilişkilerden ne beklediğinizi bulmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Ailenizle ilgili konuların ön planda olacağı bir gündesiniz. Sevdiklerinizi bulunduğunuz yere davet edip bir arada olmayı arzu edebilirsiniz. Aile fertlerinizle ve dostlarınızla fikir birliği içinde olmak güveninizi arttıracaktır ama dikbaşlılık eğiliminiz oldukça yüksek . Gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Düşüncelerinizi eylemegeçirirken zorlanıyorsunuz. Herşey düşündükçe daha dakarmaşık hale geliyor sizler için.Oysa sizin sağduyunuz çokkuvvetli. Kalbinizle kararvermekten korkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Bugün maddi ve manevi içerikli tüm planlarınız diğer kişilerin desteğine ve kararına bağlı olacak. Bireysel planlar yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz yüzeysel ilişkilerin ve sonuçlarının farkına varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Bütçenizi sarsan harcamaları kontrol etmiş durumdasınız. Ancak bir yandan da yeni desteklere ihtiyacınız var. Finansal alanda ödemeler ve borçlar yeni kaynaklar arayacağınızı gösteriyor. Ortaklıklardan beklenen maddi kaynaklar bu dönem sorun olabilir. Gün ortasından yakın çevre ile ilişkileriniz, eğitim hayatında sizi bekleyen sorumluluklar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
İş yaşantınızda çözümsüz gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor.İş takibinde çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışma, bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Evinize iyi para giriyor ve pek sakınmadan da harcayabiliyorsunuz. Taşrada bir veraset işiniz var, uzun zamandır sürüncemede görünüyor. Ondan şu günlerde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Ahbap ilişkilerinizde bazı yakınlaşmalar sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusallık içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed