Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Büyük düşünmeniz gereken günler. Olayların istediğiniz şekilde gelişmesi için olayların tüm detaylarını iyi düşünmeli ve anlaşılır şekle dönüştürmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Yeni ve size zevk veren konularla ilgilenerek bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınıza da pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız da olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Size hükmedilmesinden hoşlanmıyorsanız, siz de başkalarına hükmetmeye kalkışmayın. İş yerinizde ki arkadaşlarınızla uyumunuzu bir hayli zedeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıklarla sonuçlanmakta ve bu durum sizi çaresizliğe itmekte. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Ortaklaşa konularda daha duyarlı ve yapıcı olmanız gerekecek. Başkalarının etkisi ve yönlendirmesi ile daha sağlam kararlar almaya açık durmalısınız. Maddi açıdan da daha tutarlı beklentiler içinde olmanız gerekecek. Para konularını içine alan anlaşmalar karşısında daha sorumluluklu davranabilirsiniz. Pek çok paylaşımınız test sürecine girmiş durumda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme gözüküyor, sevineceksiniz. Çok önce yaptığınız ve belki de unuttuğunuz bir görüşmenin sonuçlarını yakın bir zamanda alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Para sıkıntınızı en aza indirmiş durumdasınız. Fakat paranızın, temel gereksinimleriniz dışında dağıldığı birçok yer var. Siz bunların lüks değil, gerekli harcamalar olduğunu düşünüyorsunuz, içiniz rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2022)
İş hayatınızda sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar genel memnuniyetsizlikte özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed