Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha beklemeli ve kişisel yöndeki beklentilerinizi yoğunlaştırmalısınız. Çevrenize ve kendinize karşı objektiflikten yoksunsunuz, bu bazı anlaşmazlıkları ve pürüzleri beraberinde getirebilir. Rahatsız edilmemek istiyorsunuz yani zihinsel yönden faal olamıyorsunuz. Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve uyumlusunuz öte yandan iç güdüleriniz ve dürtülerinizdeki yoğunluk sizin dışa dönük olmanızı sağlıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Yanınızda keyfinizi tamamen kaçırabilecek biri var. İyi bir hafta sonu geçirmeniz, şu iki gün onunla çok sınırlı ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor. Güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı gibi, bu güven içinde hayali problemler görmenize de yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
AŞK: Aşk hayatınızı adeta şanslaidare ediyorsunuz. Partnerinizekarşı zaman zaman kırıcıolduğunuz gibi bazen de potkırıyorsunuz ama o sizi sevdiğiiçin buna aldırış etmiyor.PARA: Paranızı saklayı ve ihtiyaçhalinde harcamayı sıkıntı çekseniz debaşarıyorsunuz. İş yerinizde ufak bir eleştiri ile bileenerjiniz düşebiliyor. Enerjinizi yükseltmeye bakın.SAĞLIK: Kendinizden başka herkes içinendişeleniyorsunuz. Anaçlığınızı dengelemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Bugün alınacak kararlar konusunda çok fazla ben merkezli olmamaya gayret edin. Sizin için doğru olan bir şey başkalarının zarara uğramasına sebep olabilir. Karşılıklı hakları gözetmeye ve adil kal abilmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Olumlu beklentiler içine girebilir iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Ortaklıklarınızı sorguladığınız bu dönem soğukkanlı olmak size çok şey kazandıracak. Olayların netleşmesi ile yeni destekler gündeme gelecektir. Hayata bakışınızı etkileyen gelişmeler de yaşıyorsunuz. Yaratıcılığınız, yeni kişilerle kurulacak bağlantılar size akıcı sonuçlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
İş hayatınızda bugün çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Para sıkıntısından kurtulamıyorsunuz. Nereden bakarsanız bakın bu sıkıntının arkasında bazı sahte dost ilişkileri var. Eli sıkı diye bilinen siz, nedense yardım istendiği anda dostlarınızın önünde sanki bir vezne oluyorsunuz. Bütün bunlara karşın sevindirici bir para haberi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ağustos 2022)
Bugün karşılaşacağınız bazı sorunlar karşısında doğru olmayan kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızda dikkatli olmalı ve iki kere düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed