Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Eğitim, ticaret veya yurtdışı ile ilgili çalışmalarınız bugün gündeminizi yoğun bir şekilde etkileyecek ve planlarınızda bazı değişiklikler yapabilecektir. Size gelen teklifleri eğrisiyle doğrusuyla değerlendirip programınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca bugün uzun süredir görmediğiniz bir dostunuzu görebilir, dargınlığınızı giderecek uzlaşmacı konuşmalar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir.Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz bugün. Başka şeylere yönelmeye çalışın. Size fayda sağlayacak insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yalnızlık motivasyonunuzu kırabilir, sizi coşturacak aktivitelere katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Eve ve aileye ait yeni konular sizi yakından etkilemekte. Dünden bu yana güvenlikle ilgili soru işaretleri ve kararsızlık içindeydiniz. Şimdi yerleşimle ilgili konuları da içine alacak adımlar atabiliyorsunuz. Bir taraftan da eldeki kaynakların getirdiği sorumluluklar söz konusu. Akşam saatlerinden sonra daha iyimser ve hoşgörülü olacağınız zamanlar başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Haziran 2022)
İş yaşamınızda oldukça tutarlı hareket edeceğiniz ve zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. İşiniz konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Şu sıralar bazı parasal meselelere sağlıklı bakamıyorsunuz. Çevrenizden acil olarak yardım istemelisiniz. Parasal konularda akılcı yöntemler geliştirmekte zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Zihninizdeki meşguliyet, ciddi birtakım konuları ayrıntı gibi görmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed