Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Bugünlerde, otorite konumundaki kişilerle gerginlik yaşanabilir veya yüzleşilmesi gereken kişiler veya durumlar olabilir. Sosyal anlamda aktif hafta sonunda ise, arkadaşlarınızla sırlarınızı paylaşabilir veya sırlarına ortak olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstekleri artan kişiler veya yetişilmesi gereken konular biraz zorlayıcı olabilir. Uzman veya tecrübeli kişilerin fikirlerine danışabileceğimiz bir gündeyiz. Sabah saatlerinde, fikirlerimizi açıkça ve istediğimiz şekilde ifade edebiliriz. Bilgi edinmek için uygun saatlerdeyiz. Öğle sonrası ise, çekişmeli diyaloglar, stresli durumlar veya beklenmedik tepkiler ya da gelişmeler söz konusu olabilir. 14.00 Sonrası ise, halsizlik, kararsızlık, isteksizlik, ne yöne gideceğini bilememe durumu ve belirsizlikler gündeme gelebilir. Yine de, Merkür ün olumlu açıları, dün yazdığımız etkileri hayatlarımızda uygulamamıza olanak sağlayacak ve anlaşmalar, yazışmalar, görüşmeler, sınavlar, raporlar, işle, parayla, ticaretle ilgili konularda faydalı adımlar atmamızı destekleyecektir. Olaylara farklı yaklaşıyoruz, özgün fikirlerimiz var. Yaratıcılığımız da oldukça yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldınız. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzecek. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkacaksınız. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Kartınız dua... Sizler eğer bekar iseniz birisinden hoşlanacak ve birçok ananevi geleneklerinizi yıkarak aşkınızı uluorta yaşayacaksınız. Evliler için şans sizden yana gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Aşkla arkadaşlığı çok kolay bir birine karıştırıp rahatça yanılabileceğiniz bir gündesiniz. Söylenen sözlerden derin anlamlar çıkarmadan, hareketlerin size özel ve kasıtlı yapıldığını düşünmeden önce yüreğinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
İş hayatınızda sizi yeni sorumluluklar almaya iten zamanlar hızlanıyor. Belki de her açıdan önemli bir yapılanma süreci olarak görülebilir. Yeni görevlerin gündeme gelebileceği düşünülürse, kendinizi iyi planlamak durumundasınız. Ãœstlerle ilişkiler adına kritik bir gün olabilir. Sosyal çalışmalarda ise etkinliğinizi ortaya koyabilecek durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Önerilerinizi sakınmadan, rahatlıkla dile getirmelisiniz. Bazı gelişmeler kariyerinizde olumlu bir gelişmenin ilk adımı olabilir. İş yerinizde yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili sizin görüşlerinize ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama hemen bugünlerde bunların karşılığını göremeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2021)
Bugün, başkalarının sorunları ve sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed