Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün her konuda çok pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne başlayabilirsiniz. Ay ın gerçekleştirdiği sert açılar ise aile yaşamınızda gerilim yaratabilir. Zaman zaman çevrenizden ve ailenizden kaynaklanan sorunlar yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz gözleniyor. Uranüsten aldığınız sert etkiler de bu gerilime eklendiğinde fazla fevri ve ne yapacağı belli olmayan bir görünüm sergileyebilirsiniz ve bu durum sağlığınızı negatif etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Bilim... Bu kart size bugün birçok başlangıçları işaret ediyor. Sizlerin zaten özelliği hep yeniliklere oy kullanmak. Öğrenmeye çalışmıyor, pratik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Çocuklarla iletişiminizin çok güzel olacağı bir gündesiniz. Eğitimin sadece bilgi kısmını değil, geliştirici ve kendi kendine keşfetmeye teşfik eden yönünü de kullanmalısınız. Bugün sizi mutlu edecek bir hobiye de zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Pek çok konuda sizi kısıtlayan ve korku yaratan gelişmeler söz konusu. Özellikle ilişkiler adına dikkatli olmalı olayları kontrol etmekten kaçınmalısınız. Bu dönem alacağınız her ders hayatınıza olumlu yansımalar getirecektir. Gizli kalmış konuların yaratacağı stresler ise sizi yanlış kararlara götürebilir. Biraz daha sabırlı olmanızda sonsuz yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor. Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünlerde yapılacak uyarıları önemsemeniz gerekebilir. Bu aralar bazı problemlere kayıtsız görüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed