Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Ailenizden maddi giderleriniz ve harcamalarınız için destekler bulabileceksiniz. Tutkunun dozunun biraz arttığı eşinizle baş başa romantik bir gün geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Bu özel günü birlikte paylaşımlarda bulunarak değerlendirmeli, eşinizin sizin ve çocuklarınız için yaptığı fedakârlıkları görüp onu onore etmeli, sevginizi sözel olarak ta ifade edebilmelisiniz. Bazen insanlar bunu hissettiğinizi bilirler ama yine de duymak isterler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda zaaflı birileriyle konuşma niyetiniz pek netice vermeyecek gibi görünüyor.Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz. Duygusal hassasiyete açık olduğunuz bir gün. Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Kartınız Hata... Fazla düşünmeden bugün ağzınızdan istediğiniz gibi kelimeleri döküyorsunuz. Bu arada açık sözlülüğünüzün yanı sıra insanları yanlışlıkla kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Sevdiğiniz insanın sizden saklamaya çalıştığı bazı sırlarının açığa çıkacağı bir günde bulunuyorsunuz. Hayatınızı alt üst edecek bu durum ilişkinizin devam etmesi açısından önemli bir etken olabilir. Maddi kazancınızın bir bölümünü hayır işlerinde kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Evde zaman alan işler ve ailenizle ilgili konular önceliğini korumakta. Planlarınızı hayata geçirmek, olayları yönetmek konusunda kararlısınız. Ancak duygusal açıdan sizi besleyen etkilerden yoksunluk söz konusu. Evin ihtiyaçları, baba ile ilgili temalar size yeni sorumluluklar getirecek. Bir yandan da yurt dışı bağlantılı girişimlerin hayatınıza getirdiği güzel fırsatlar doğmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Şartlanmış olarak gündeminize aldığınız bir ilişki sorununda ciddi yanılgılarınız var. Yakın zamandaki bir özel görüşme, sizin için çok önemli. Sıkı bir ön hazırlığı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Romantizm dolu bir gün. Ancak birlikte olduğunuz insana güvenmelisiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızda cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Uygun koşullarını oluşturmaya çalıştığınız düşünceler, sürpriz gelişmelerle daha masrafsız hale gelebilir. Hayalini kurduğunuz alışverişler biraz daha zamanı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2022)
Bugün, sizi son derece hareketli kılıyor ama aynı zamanda yeni sorumluluklar getiriyor. İşle ilgili konularda önemli değişiklikler mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed