Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Son günlerde yaşadıklarınızdan ötürü zihinsel açıdan epeyce yoruldunuz. Küçük küçük biriken ve şimdi bir dağ gibi yığılan yorgunluklardan acilen kurtulamazsanız size sorun yaratabilirler. İmkan bulduğunuz ölçüde, ciddi olmayan şeylerle ilgilenmeniz ve arkadaşlarınızla sohbet etmeniz size gerek duyduğunuz rahatlamayı sağlayabilir. Duygusal ilişkilerinizde de karanlıkta kalan bir şey olmamasına dikkat etmelisiniz. Özellikle siz bir kadın akrepseniz eski aşklarınız söz konusu olabilir ve bu size zor anlar yaşatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İş, aşk ve sosyallik dengeleriniz mükemmel, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Epeyce zamandır içinde olduğunuz bir uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Bu gelişme sizi yeni tasarımların içine sokabilir.Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Son günlerde aldığınız iyi haberler sizi mutlu ediyor. Gününüzü partnerinizle beraber geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Hiç ummadığınız biri size karşı olan hayranlığını dile getirebilir. Aynı ortamda çalıştığınız ve her hareketinize muhalefet eden biri iyi niyetiniz karşısında bu tavrından vazgeçecek. Bu durum hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Maddi olarak hesaplı hareket etmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Alacağınız haberler aniden gündeminizi etkileyebilir. Bugün çevrenizde olup bitenler sizi şaşırtabilir. Ancak dikkatinizi yakın çevrenize odaklayabilirsiniz. Gün içinde postaneye ya da yakınlara yolunuz düşebilir. Ayrıca yazıp çizmeniz gereken işler de sorumluluk getirebilir. Buna rağmen işlerinizin üstesinden teker teker gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Son günlerde verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek. Bugünlerde almanız olası kimi teklifler, kesmiş olduğunuz bazı umutları yeniden yeşertebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir. Yoldaki paranızın gelmesi an meselesi. Küçük birikiminize o parayı da ilave edip almayı düşündüklerinizin bir kısmına kavuşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Bugünlerde sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip tepki çekiyorsunuz. Her konuda bir görüş belirtmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed