Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Gizli kalmış konuların arkasında bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilir kendinizi bu noktada biraz suçlayıcı tavır içinde bulabilirsiniz. Yaşadığınız gerginliklerin asıl sorumlusunu bulmak işinizi daha da kolaylaştırabilir. Bugün hayatınızla ilgili önemli farkındalık edinebileceğiniz farklı karşılaşmalar yaşayabilir, yaşamınızın rotasını bir anda başka bir yöne çevirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Problemleriyle ilgili merakta olduğunuz bir arkadaşınızdan yakında haber alacaksınız. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi mutlu edecek. Bugünlerde içinizde yaşattığınız gelecek umutları, yeni birtakım fikirlerle daha da zenginleşebilir. Çok emeğiniz olan bir katılımdaki aksamaların bazı hırslardan kaynaklandığını düşünüp müdahale edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Mantığınız sayesinde herŞeyin olumlu yöndegeliştiğini göreceksiniz.Aşk hayatınız güzel birHaberle hareketlenecek.Fikirlerinizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Bugün size vaat edilen şeylerin tam olarak söylenildiği gibi gerçekleşmeyebileceğini bilerek hareket edin. Eğer uzun vadeli bir plana adım atacaksanız, bol keseden gelen taahhütlere bel bağlamadan kendi yolunuz çizin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
İş açısından oldukça önemli bir gün. Yenilenmeler ve yaratıcı yanlarınız sizi öne çıkaracak fırsatlar getirebilir. Kazanacağınız başarı ve üstlerin desteği ile kendinize olan güveniniz artarken, iş disiplininizi korumanız lazım. Tamamlanması gerekli konular yanında, organize olunması gereken işler ağırlıklı olacak. Sosyal ilişkilerde ise bazı fedakarlıklar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Bugün iş yerinizde kaygılı yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Ortak çalışmalardan ve yatırımlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve iş çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Romantizm dolu bir gün. Ancak birlikte olduğunuz insana güvenmelisiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızda cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Maddi konularda daha çok hesaplı davranmanıza rağmen beklemediğiniz bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle ihtiyaçlarınız ön plana çıkacak ve masraflara girmenize yol açacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2022)
Koşullarınızı iyi tanımalısınız. Olumsuz koşullar içinde doğru değerlendirmeler yapabilmeniz güç olabilir. İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Belli ki bu, ileriye baktığınız yerle ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed