Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Duygusal ilişkilerinizde bugün başarılısınız. Ay'ın konum ve açısı size sevgide de mutluluk getirmektedir. Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Şayet yalnız bir akrepseniz aniden yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde, söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde ilişkiniz bir aşka dönüşebilir. Bugün ayrıca eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün tembelliğiniz üzerinizde olacak. Zamanınızın çoğunu kapalı mekanlarda geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı kimselerle aranızda bazı sorunlar var. Bu sorunlar bugün kafanızı meşgul edebilir ve sizi sıkıntıya sokabilir. Bugün sorunlu olduğunuz insanlarda uzak durmak ve onlarla diyalogda bulunmamak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Ağzınıza geleni söyleyerekhem kendinizi hem karşıtarafı zora sokuyorsunuz.Özellikle aşk konusundaBu sadece onu sizdenuzaklaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Sevgilinizin bazen kıskançlık krizlerinegirmesini bu kadar büyütmeyin.Aslında o da size yeterince güveniyorama kendini kontrol etmekte zorlanıyor.Karşınızdaki insanın da en az sizin kadarhassas olabileceğini unutmayın. Maddi sıkışıklığınızıgidermek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin. Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Parayla ilişkiniz güvensiz bu günlerde. Kendinizi emniyete alma niyetiniz, bütün çabalarınıza karşın niyet olmaktan öteye geçemiyor. Gelirinizi arttırmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugünlerde yapılacak uyarıları önemsemeniz gerekebilir. Bu aralar bazı problemlere kayıtsız görüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed