Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Gerçeğe dönüştürülmeyi bekleyen harika fikirleriniz var ve siz farkında olmasanız da, gerçekleşmesinin önünde çok ufak pürüzler kaldı. Ancak, çok fazla gayret gösterilmesi ve konsantre olunması gerekiyor. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: Yapmayı çok istediğimiz bir şeyin ya da şeylerin altyapısının hazır olmadığını fark edebileceğiniz bir gün. Bu durumu görmezden gelerek hareket etmek, kredisi çıkmamasına rağmen uzun zamandır almayı istediğimiz bir evin yüklü miktarda peşinatını ödememiz benzeri anlamsız ve zararı bize dokunabilecek durumlara neden olabilir. Dolayısıyla biraz sabırlı olmak gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Ağustos 2013)
Arkadaşlıklarda canlı atak kişiliğiniz insanlar üzerinde biraz fazla istekli olabiliyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir. Herkes grup ilişkilerine ve kolektif yaşama sizin baktığınız gibi bakamıyor, kimi sorunlar da buradan kaynaklanıyor. Sizin değer yargılarınızdan çok etkilenen bir yakınınızla özel bir iletişim kurmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Ağustos 2013)
AŞK: Duyguların temsilcisi sizlerbugün yine ilişkinizde harikalaryaratıyorsunuz. İçtenliğiniz onusize daha fazla yakınlaştırıyor. Buhalinizi asla terk etmeyin mutlusona yaklaşmak üzeresiniz.PARA: Bugün sizlerbaşkalarından yardım bekliyor gibisiniz ama malisorunlarla bir hayli boğuştuğunuzu görenyakınlarınızdan yardım alamıyorsunuz.SAĞLIK: İçinizde bazı sıkıntılar oluşuyor bu sizdeheyecan yaratınca kalp atışlarınız düzensizleşiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Ağustos 2013)
“Evde her şey benim kurduğum düzene göre yürüsün” diye diretmek bugün için pek anlamlı olmayacak. Eğer ev işleriyle ilgili yeni bir iş paylaşımı planlıyorsanız bunu bekletmek yerine konuşup sonuç almayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Çok fazla plan değişikliği içinde olabilirsiniz. Soğukkanlı adımlar atarak eve yönelik işlerde daha somut sonuçlar almalısınız. Yerleşimi ait sorunlar, evde yapılması gerekli işler yorucu olabilir. Ancak istediğiniz değişikliklerin hayata geçmesi hiç zor değil. Kariyer hayatınızda gözle görünür destekler almak, mesleki konulara odaklanmak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Ağustos 2013)
Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Ağustos 2013)
Maddi konularda dikkatsiz davranabileceğiniz bir gündesiniz ve ani kararlarla masraflarda bulunabilirsiniz. Ancak bu eğiliminizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Ağustos 2013)
Anlayış ve sevecenlikle bazı yanlışları bertaraf edebilirsiniz. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, birtakım suçluluk duygularından kaçışı işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142004 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed