Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Çok başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Biraz yanlız kalmaya ihtiyacınız olabilir ama sizinle bu kadar ilgilenen insanlara (insana)sırt çevirmeyin. Gerçekten o insan sizin her zaman iyiliğinizi istiyor. Sizi o kadar çok düşünüyor ki, bazen kendisine bile vakit ayıramıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Araç... Sorumluluklarınızı en iyi şekilde fedakarca yapıyor ve sevdiklerinize kendinizi kanıtlıyorsunuz. Özellikle aile çevreniz sizleri ciddiye alıyor her zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün yapacağınız bir hamleyle yeni bir iş bağlantısı kurma veya yeni ve enerjinizi yükseltecek bir iş teklifi alma şansınız olabilir. Ancak bunun için biraz daha atılgan davranıp kendinizi ve işlerinizi göstermeniz şart olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkiler ve ortaklaşa konular adına önemli bir gün olacak. Olumlu geçecek bu süreçte, anlaşmaların yenilenmesi, dikkat çekici kararların alınması söz konusu. Ortak projeler yabancıları içine alacak şekilde öne çıkabilir. Güven aradığınız bu dönem ilişkilerde canlı ve hevesli bir tutum içindesiniz. Eşle olan paylaşımlarınız istikrarlı bir şekilde ilerliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kişisel konulara ve özellikle mesleğinizle ilgili konulara daha fazla önem vermeniz gerekiyor. İş yerinde detay gerektiren çalışmalar ya da yorucu uğraşlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacağınız ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Daha çok uzun süreli düşüneceksiniz ve planlarınızda da temkinli olmayı tercih edeceksiniz. Parasal olarak bazı yeni kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Size bilinçli olarak verilen yanlış bir bilgi sizi yanlış yöne yönlendiriyor. Dönüp bu bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed