Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Eylül 2013)
Gelenekçi tutumlarınız sevdiklerinizle gerilim yaşamanıza neden olabilir. Bugün neler olup bittiği konusunda, asılsız fikirlere sahip olabilirsiniz. Şüphelenmek normal, ama fikir yürütecek delillere sahip misiniz gerçekten?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Eylül 2013)
Yaşamınızda ufuklarınızı genişletmeye önem verdiğiniz konularla ilgiligirişimleri yapabilmek için fırsat bulabileceğiniz şanslı bir devredesiniz. Eğitim konuları, yolculuklar ve felsefi konular bu devrede ön plana çıkabilir ve sizi heyecanlandıracak gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal reaksiyonlarınızı daha gerçekçi biçimde gözden geçirmeniz gerekebilir. Başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda güven büyük önem taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Eylül 2013)
Bugün risk almayı seviyor gibisiniz. Yeni yatırım açma yollarına başvuruyorsunuz. Özgüveniniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Eylül 2013)
İçeriğinde işten çok keyif unsurlarının olduğu önemli bir projenin startını verebilirsiniz bugünlerde. Kontrol elinizde. Bir türlü hayata geçiremediğiniz uzun vadeli stratejileri gün yüzüne çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Eylül 2013)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Eylül 2013)
Meslekte çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız bir gün. İşyerinde diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını olumlu olarak görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Eylül 2013)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Eylül 2013)
Kendinizi yaratıcı ve girişimci hissedebileceğiniz bugün, yatırım faaliyetlerinden büyük zevk alabilirsiniz. Parasal konularda yeni adımlar atarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kazancınızı daha iyi hale getirebilmek elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Eylül 2013)
Kontrol edemediğiniz dış koşullar sizi kısıtlıyor olabilir ya da duygusal açıdan kendinizi yeteri kadar iyimser görmeyebilirsiniz. Akşam rahatlık var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141945 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed