Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir. Ama, güzel olan şu ki, siz bu konudan zevk alacağa benziyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Geleceğinizi gözönünde bulundurarak plan yapabilirsiniz. Eşinizin ve ailenizinduygusal desteğini hissetmek sizi mutlu edebilir. Birlikte gerçekleştirebileceğiniz ortak çalışmalardan verim alabilirsiniz. İşbirliğinin faydasını yakın ilişkileriniz konusunda da görebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki insanlaraslında sizi çok iyianlıyorlar. Keyfinizikaçıracak konulardan uzakdurmanız için dikkatinizidağıtmaya çalışıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Bugün büyük bir iyimserlik içinde olacak, kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Yıldızların üzerinizdeki olumlu etkisi size bu imkânı verecek. Mesleğinizde hedeflerinizin büyük olması hırslı görünmenize neden oluyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, hayal kırıklıklarının önüne geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Son derece dikkatli ve kararlı hareket ediyorsunuz. Ãœzerinde çalıştığınız konulara güçlü biçimde konsantre olacaksınız. Zihnen yaşanacak yorgunlukları dikkate alarak yakın çevre ile ilişkilerden uzak durmalısınız. Aile ve yakınlarla ilgili sorunlar bu dönem sizi yorabilir. İşle ilgili yolculuklar ve konuşmalar açısından önemli bir süreç başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Bugünlerde ciddi önlemlere gerek var. Haftanın ilk günü şahit olacağınız bir olay, disiplin konusunun bir sorun olarak belirmeye başladığına ikna edebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2023)
Son günlerde biriyle çok ilgilisiniz. Bu ilgiyi dağıtmanızda yarar var. Bu ilginin arkasını getirmede ne kadar şansınız olduğunu araştırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed