Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Karşı cinsle ilişkilerinizin yanısıra sosyal ilişki ve aktivitelerinizde de beklenmedik canlanmalar meydana gelebilir. Çevrenizdeki kimseler sizi beğenebilirler ve ilgilerini çekebilirsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onunla eskisinden daha mutlu konuma girebilirsiniz. Ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Hiç aklınıza gelmeyecek kimselerin çevrenizde dolandıklarını ve açıkça yeşil ışık yaktıklarını görmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde kolay kabul görmüş, yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen birtakım ilişkilerinizde etki altında görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bugün ani değişimler olabilir. Bu meslek veya özel yaşantınızın dengesini bozmayacak. Şaşırmanız için bir neden yok. Huzurunuzu kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Açıkça konuşup kiminle bir derdinizvarsa onunla bunu paylaşmaktakdir getirecek. Düşüncelerinizisezip ağzınızdan laf almayaçalışanlar zaten bunun için elindengeleni yapacak. Paylaşmak ve dinlemekkazanç ve huzur getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Ortaklaşa işler ve parasal açıdan başkalarına bağlı olduğunuz gelişmelerle meşgulsünüz. Orta yatırım planlarınızda istediğiniz şekilde ilerlemeniz zorlaşabilir. Biraz sabırlı olmalısınız. Kendi kaynaklarınızı korumanız gereken bu dönem dikkatli olmanızda yarar var. Çift durumlar eşin para durumundan kaynaklanan sorunları öne çıkaracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Yalnızlığınız sona erecek gibi. İş hayatınızda aceleci olmayın. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yeterince güvenli görmediğiniz ilişkilerde para alışverişlerine kapalısınız. Ama şu günlerde, kolayca karşı çıkamayacağınız talepler alabilirsiniz. İyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yakınlarınızı ilgilendiren konularda hareketlilik söz konusu. Şartlar çok desteklemese de sizin için önem taşıyan konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed