Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Çevrenizdeki kişilere inceleyici gözle bakmanız vizyonunuzu ve hayata bakışınızı geliştirebilir. Çevrenizdeki kişilerden nasıl yararlanabileceğinizi fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Canlı, değişik sürprizlere açık, hareketli bir gündesiniz. Çok sayıda yazışma, konuşma ve kısa yolculuklar mümkün. Kendinizi yeterince organize etmeniz iyi olur. Grup çalışmaları, iletişim olumlu vurgulanırken geleceğe ait planlarınızı iyimser şekilde ele alabilir, başkalarının yapıcı düşüncelerinden yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Kartınız Kutsal Adam... Bugünkü kartınız eğer erkek iseniz paylaşımcı ve hoşgörülü olduğunuzu sunuyor. Eğer siz bayansanız gerçeklere yaklaşarak şansınızı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. İş yasamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır size karşı bir antipati oluşturabilir. Çözüme kavuşturduğunuzu sandığınız bir sorununuz, yeniden karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Yakın çevrede artan aktivite sizi yeni düşüncelere itiyor. Bilgilerinizi derinden gözden geçirdiğiniz bu günlerde farklı düşüncelere yönelebilirsiniz. Öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmak, yönetsel ve iş konularına ait toplantılar düzenlemek açısından canlı geçebilir. Daha iyi konsantre olacağınız eğitim çalışmalarında destek göreceğiniz gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı çok belli etmeniz hiç de gerekmiyor. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz. Yetkin birkaç kişi tarafından onaylanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Her konuda verici olmayı seviyorsunuz. Bugünlerde biraz bencil olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed