Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bazı konularda sağlama yapmanın farklı yöntemlerini arama zamanı değil. Direkt sorular sormalı ve net cevaplar peşinde olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bugünlerde aldığınız bazı kararlar için pişmanlık duyuyorsunuz. Çok düşüncelisiniz. Bugün zamanınızın çoğunu kendi başınıza geçirebilirsiniz. Düşünmek , yaptığınız hataları bir şekilde düzeltmek istiyorsunuz. Aileniz size destek olmak istiyor ama siz onlara karşı çıkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Kartınız Bilim... Araştırma yapmak konusunda uzman olan sizlere bugün kıramayacağınız birinden bir istek gelebilir, dedektif gibi bulabilirsiniz bir anda kendinizi. Aman dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Fikir alış verişlerinin ön planda olduğu bir arkadaş grubu ile ya da sosyal bir ortamda bulunabilirsiniz bugün. Amacın ne olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla gereksiz özel bağlar yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Sizi harekete geçiren pek çok konu var. Planlı ilerleyerek işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yakınlara ve aileye ait işler öncelik kazanırken, kendi özel hayatınızı yeterince önemsemekte zorlanacaksınız. Neyse ki güvenlikle ilgili konuların getirdiği sorumluluklarda destek bulmanız kolay. Maddi kaynaklarınız konusunda spekülatif adımlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Bir iş bağlantınızdan şu günlerde birtakım şikayetler alacaksınız. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. Pek sorunlu olmayan iş hayatınız özel ilişkinizdeki sorunlardan etkileniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2022)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Eli açıklığınızı biraz kontrol altına almalısınız. Son zamanlardaki gelişmeler, sizi yeni programlar içine sokabilir. Kaynaklarınızı koruma altına alma çabalarınız, yeni ilişkileri getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2022)
Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. Başlangıçta size ağır gelebilir ama yararını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed