Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır. Bugün bu tip lokal enerjisizlikler yaşamanız olasıdır. Önemli bir sebep olmasa da neşelisiniz. Olur olmaz herşeye gülmeniz ve alaycı tutumlarda olmanız birilerinin alınmasına sebep olabilir fakat bunu fazla dert etmenize ve neşenizi kaçırmanıza gerek yok. Bir çok kimseyi de neşenizle mutlu edebilirsiniz. Yapmanız gereken birçok şey olmasına rağmen tembeliğiniz baskın çıkabilir. Yapılmayan şeyleri düşünüp, keyfinizi kaçıracağınıza boş verip tembelliğin lüksünü yaşamaya çalışın. Bugün ciddi şeylerden uzak durup, gönlünüzü eğlendirmeye çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Tıkandığınız konuların üstüne birileriyle, omuz omuza gitmenizde yarar olabilir. Bazı dertlerinizi yalnızca kendinize açıyor, kimseleri ortak etmiyorsunuz. Oysa çevreniz bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarla dolu. Bugün ve yarını tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama sevimli de olsa, biraz kalabalığınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
İş problemlerinizi özel yaşantınıza sokmak istemeseniz de kendinizi dertlerinizi anlatırken buluveriyorsunuz. Problem yaratmaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Aklınızı kurcalayan bazı gerçeklere ulaşmak ve size karşı söylenen bazı lafların asıl nedenini bulmak için biraz uğraşmanız gerekebilir. Ya çok fazla takılmayın söylenenlere ya da görünen yüzeysel anlamıyla yetinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
İş hayatında önemli bir süreç Başarılı olacağınız adımlar atarken, henüz dikkat çekeceğiniz şartlar için erken. Daha çok yeteneklerinizi test edeceğiniz, değişik teknikler deneyeceğiniz fırsatları kullanmaya bakın. Ãœstlerle ilişkilerin, aldığınız sorumlulukların yeniden gözden geçirilmesi adına yapmanız gerekenler var. Amaçlarınız konusunda çok daha kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Paraya bakışınızla ilgili kanılar hızla değişiyor. Vefa borçlu olduğunuz birinin istediği bir desteği reddetmiyor ama süründürüyorsunuz. Bu konuda sevgilinizin ve yakınlarınızın uyarılarını dikkate almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Çok önem verdiğiniz bir görüşmede yüzeysel değerlendirmelerle karşılaşabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed