Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
İş birliği içinde olduğunuz kişiler, ortaklarınız veya romantik partneriniz bazı konularda şansını zorluyor olabilir ya da net kararlar vermenizi bekliyorlar. Her ne şekilde adım atacak olursanız olun, ani hareket etmemeniz gerekli, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Uzaktan izleyici olduğunuz ve daha anlaşılır gelişmelerden sonra karar vermeyi düşündüğünüz bir konuda ayak sürüyor gibisiniz. Halbuki belli kararlara varabilmeniz için yeterli netlikler içindesiniz. Gecikmiş müdahaleleriniz ve bununla ilgili olarak gereksiz büyüttüğünüz sıkıntılarınız var. Kuralcı kişiliğinizin, onarımı gecikmiş pişmanlıkları büyütmesini engellemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Kartınız Yalan... Bugün şans oyunlarında risk almayı denemeyin. Karşınızda kurnaz birileri ile tartışabilir ve hiç ummadığınız kadar zarar edebilirsiniz. Bu uyarıyı dikkate alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Kendinizi dev aynasında gösterecek iltifatların arasında boğulabilirsiniz bugün. Yaptığınız bir işe gelen övgüler, görünüşünüze atıfta bulunan gurur verici sözler, şımarmanıza sebep olmasın. Mütevazılığı elden bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Ortaklıklarınızda başlayan yeni dönem size önemli değişiklikler getiriyor. Engelleri aşmakla birlikte başkalarının getireceği önerileri değerlendirmek ve önünüzü açacak gelişmelere yakın durmak gerekebilir. Evlilik ve ikili ilişkilerde yaşanan mesafeyi önememeli, aşırı tutkulu beklentilerden uzak durmalısınız. İş hayatınızda yeni sorumluluklar
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Bazı problemlere tek başınıza yönelmeniz, size çalışma ortamınızdaki organizasyon açıklarını gösterecek. Olumlu gelişmeler var. Bunlar parasal konularda da etkilerini gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Açık olmanızda yarar var. Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2022)
Fedakarlıklarınız ve yeteneklerinizin karşılığını bulması, iş ilişkileriniz içinde bunları iyi pazarlayabilmenizle doğru orantılı. İş dünyanızda imaj tazelemeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed