Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Kendinizi yorgun hissetmeniz hızlı bir hafta sonu geçirmenizden. Çok sevdiğiniz birisini yolcu etme hazırlığı içindesiniz. Ama bu yolcu etmede sevinç ve umut var, üzüntü daha az. Beyninizi boş yere meşgul ettiğiniz bir konuya sizi yöneltenler bunu sizden daha az düşünüyorlar. Bu günlerde bazı gönül oyunlarının içinde olabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Bilim... Bu kart size bugün birçok başlangıçları işaret ediyor. Sizlerin zaten özelliği hep yeniliklere oy kullanmak. Öğrenmeye çalışmıyor, pratik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Birçok yerden para alacaksınız. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz. Kısa da olsa bir tatile çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş ve parayı içine alan konular daha fazla gündem oluşturuyor. Kişisel açıdan çok şey başarabilirsiniz. Kazanç sisteminizde yenilenmeler, farklı temalardan kaynak yaratmak üzere harekete geçeceksiniz. Bütçenizi aşabilecek harcamalar ise sorun çıkarabilir. Kontrollü olmalısınız. Sosyal çalışmaların getirdiği konular dikkate alınmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Yaratıcı yönünüzün disiplinli hayatınızın altında körelmemesi için sanatsal faaliyetlere daha fazla ağırlık vermeniz gerekebilir. Önümüzdeki dünler sizin için oldukça sorunlu geçecek. İş hayatınızdaki konsantrasyon eksikliğiniz hemen göze çarpacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Bir alacağınızın ödeneceğinden şüpheniz var. Ama yanılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Elde ettiğiniz bazı başarıların devamı için sizden biraz da çaba göstermeniz beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed