Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün karşınıza gelen sürpriz fırsatları küçümsemeden hareket etmeli ve yaşamın size iyi veya kötü büyük ya da küçük bazı şeylerle cevap verdiği fikrini sevgi ile kabul etmelisiniz. Bugün küçük gibi görünen işler aslında yarına atılan büyük işlerin yapı taşları olabilir. Bu konuda gereken farkındalığı edinirseniz yaşama karşı daha farklı bir gözle bakar önünüze çıkan fırsatları daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde sizi yoran ve sizi neşesiz bırakan kişi ve olaylardan uzak durmanız iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugünlerde kimseye açmak istemediğiniz bir probleminiz var. Bunu daha fazla taşıyamayacağınızı düşünecek ve bugün bir arkadaşınıza açılacaksınız. Sizin önayak olduğunuz bir tanışma basit bir nedenle kırgınlığa dönüştü. Buna üzülüyorsunuz. Yakın bir akrabanızın bir derdine koşacaksınız. Çare olacak ve sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Sevdiğiniz kişilere karşı her nedense abartılı davranarak sahiplenme duygusu içinde bulunuyorsunuz. Rahatınızı kendi ellerinizle bozmaya çalışıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün elinize aldığınız işlere biraz da tutku katmayı ihmal etmeyin. Eğer günün sonunda çok heves ettiğiniz bir şeyi elde edeceğinizi düşünerek yaparsanız her işiniz başarıyla sonuçlanacaktır bugün. Buna göre hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfeden biri sizi desteklemek istiyor. Önümüzdeki günler içinde onunla, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olacak. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Maddi konularda çeşitli kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı isteklerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Parasal durumunuzu yeniden gözden geçirmeniz doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Son zamanlarda sıkıntı duyduğunuz beraberlikleri bitirmek gibi bir seçeneğiniz de var. Ya da çıkar ilişkilerine dayalı ilişkilerdeki tahammülsüzlüğünüzü daha kapalı tepkilerle belirtmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed