Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır. Yakın çevreniz içinde bulunan, mesela bir komşu belki de bir akrabayla duygusal amaçlı yakınlaşmalarınız olması olasıdır. Bu konuda sonuca ulaşamayabilir ya da ulaşmak istemeyebilirsiniz fakat ilişkiniz en azından fikren tatmin olabileceğiniz seviyede gelişecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Düştüğünüz çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım almanız gerekecek. Elinizden bırakamadığınız bir kitap sizi çok etkiliyor. İş yaşamınızda çok yararlanacağınızı düşünüyorsunuz. İki arkadaşınızın uzun zamandır çözemedikleri bir para tartışmasına müdahale edip son vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Partneriniz bugün zor döneme girdi. Size açılmakta güçlük çekebilir ona anlayışla yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
İç dünyanıza çekilip kendi kendinizle baş başa kalmak için uygun bir gün olabilir. Sosyal olacağınız mekânlardayken yaşanan olayların ruhen sizi ne kadar doyurduğuna bakın. Buna hizmet edecek şekilde yaşamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Maddi manevi paylaşımlar açısından olumlu bir dönem. Kendinizi yaşadığınız değişime adapte etmeye çalışırken, duygusal paylaşımlarda temkinli olmalısınız. Çift durumların yaratacağı riskler her açıdan kriz yaratabilir. Borç alacak temalarının rahat ilerlediği bu günleri doğru değerlendirmeye bakın. Ortak giderlerin abartılması halinde zor durumda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz. Bugünlerde can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bir işte şans size çok yardım edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi biraz sevgilinizden uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Ama emin olun, onun duygularında hiçbir değişiklik yok. İş yerinde yaşadığınız bir problemin üzerine yeterince gitmiyorsunuz. Olanakların yeterli olmadığını düşünmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Para sizin için fazla önemli değil. Bugünden yarına geçebilmenin bir aracı sadece. Parayı kovalamak, onunla yer edinmek, güç olmak gibi beklentileriniz hiç yok. Bu yüzden bir birikim sağlayamıyorsunuz. Ama bu, para sıkıntısı çektiğiniz veya çekeceğiniz anlamı taşımıyor. Yetenekleriniz, çalışkanlığınız ve iyi niyetiniz size para sorunu yaşatmayacak kadar gelişkin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2023)
Bugünlerde, hassasiyetini kaybetmiş bir konu yeniden tartışmaya açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed