Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bazı kişilerin size olan aşırı ilgilerinin veya misafirperverliklerinin gizli bazı nedenleri olabilir. Asıl niyetleri görmeye çalışmalısınız. Dış desteğe gerek duymayacağınız iş veya alanlarda ilerlemeyi tercih etmelisiniz. Gereksiz yere borçlanmak veya zayıf bir görünüm vermek de size göre olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akşam saatlerinden itibaren genel anlamda diyaloglara yansıyabilecek istikrarsızlıklar ya da hafif gerilimler veya kafa karışıklıkları, dalgınlıklar veya iniş çıkışlı ruh halleri söz konusu olsa da, Venüs’ün hafta başında yazdığım olumlu açıları özel ilişkilerimizde ya da iş birliklerimizde istikrar kalıcılık ve somut adımlara işaret ediyor. Aynı açılar nedeniyle ilişkilerimize daha gerçekçi yaklaşma olasılığımız yüksek veya gerçekçi olmamız gerektiğini fark edebiliriz. Bu açılar maddi başlıklı konularda da somut adımları ya da yapılması gerekenleri uygulama işlemlerini akla getirir. Yaratıcılık gerektiren işlerde kendimizi ortaya koyabilir veya mevcut işlerimizi yaratıcılıkla renklendirebiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Akraba ilişkilerinizi biraz daha verici davranışlarla sürdürmek isteyebilirsiniz. Sizi buna yöneltecek duygusallıklar söz konusu. Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir tecrübenin üzerinizdeki etkileri, bugün benzer bir olayda sizi cesaretsizleştirecek. Hayatınızı yeniden şekillendirebilmeniz için doğan bir fırsatı bu yüzden kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Çoktandır bitmesini beklediğiniz hukuki davaların sonucunda gülen taraf siz olmayabilirsiniz. Ama bu durum moralinizi bozmasın. Azimle çalışarak kayıplarınızı kısa zamanda telafi edebilirsiniz. Sürekli kapris yapıp çevrenizdeki insanları bıktırıyorsunuz. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Kimi zaman elde olmayan nedenler öne çıkabilir. Bugün olaylara vereceğiniz tepkiler olması gerekenin çok üstünde olabilir. Ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Ay'ın hareketleri bilinçaltı korkularınızı tetikleyici olabilir. Bu durumla baş edebilmenin yolu kendinizi ve çevrenizdeki insanları oldukları gibi kabul etmekten geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Girişimcisiniz. Destek beklediğiniz kişilerin de sizden beklediği şeyler olabilir. Verimli görüşmeler kapıda. Şehir dışındaki iş bağlantılarınızda ilginç gelişmeleriniz var. Yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde, uzun süredir umut bağladığınız beklentileriniz gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Son günlerde çok dalgınsınız. Yapmanız gerken işleri yapmayı unutuyorsunuz. Yapacağınız işleri bir yere not ederseniz bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed